30 Lat SP2

  • 30 Lat Naszej Szkoły
 

 

Przydatne adresy

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 4 gości 

Statystyki

Odsłon : 172575
 

OCENA OPISOWA Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

W EDUKACJI WCZESNOSZKOLNEJ

 

Poziom wysoki – symbol cyfrowy 5

Uczeń potrafi samodzielnie ułożyć zdanie w języku angielskim, zna nowopoznane słownictwo i poprawnie je wymawia. Nie ma problemów z zapisem słów w języku angielskim. Wszelkiego rodzaju zadania dodatkowe nie sprawiają mu jakichkolwiek problemów. Jest zawsze przygotowany do zajęć. Aktywnie uczestniczy w zajęciach.

 

Poziom podstawowy – symbol cyfrowy 4

Uczeń opanował podstawowe słownictwo, ale popełnia jeszcze drobne błędy w wymowie. Potrafi poprawnie ułożyć proste zdanie oraz je zapisać. Czasami zapomina zeszytu lub zadania domowego. Aktywnie uczestniczy w zajęciach.

 

Poziom zadawalający – symbol cyfrowy 3

Uczeń opanował podstawowe słownictwo, ale zdarzają mu się błędy w wymowie i pisowni. Potrafi ułożyć proste zdanie sam lub z niewielką pomocą nauczyciela. Na zajęciach zazwyczaj przychodzi przygotowany jednak zdarza mu się czegoś zapomnieć.

 

Poziom niski – symbol cyfrowy 2

Uczeń ma problemy z zapamiętaniem poznanych wyrazów. Układa zdania tylko przy pomocy nauczyciela i nawet wtedy popełnia błędy w wymowie ( przy powtarzaniu zdania po rówieśniku lub nauczycielu). Uczeń naprowadzony przez nauczyciela przypomina sobie słownictwo. Potrafi dopowiedzieć jakąś część zdania (np. brakujący rzeczownik lub czasownik). Na lekcji zabiera głos tylko wskazany przez nauczyciela.

 

Poziom bardzo niski – symbol cyfrowy 1

Uczeń nie opanował słownictwa i gramatyki. Ma ogromne problemy z zapisaniem nawet najprostszych słów ( pisze tak jak się je wymawia ). Nie jest w stanie powtórzyć zdania, nawet gdy chwilę prędzej wypowiedział je nauczyciel. Uczeń często zapomina zeszytu, książki oraz zadania domowego. Biernie uczestniczy w zajęciach. Niedbale wykonuje zadane prace.

 
 

Czas na Świecie

Ruda Śląska

Z kartek kalendarza

Dzisiaj jest: Wtorek
27 Stycznia 2015
Imieniny obchodzą
Angelika, Ilona, Jan Chryzostom, Julian,
Przybysław

Do końca roku zostało 339 dni.
Zodiak: Wodnik

ferie zimowe za

.